25 stycznia 2022 12:11 | Aktualności
Drodzy! Przede wszystkim rodzice i ósmoklasiści
Grupa świetnych (!!!) specjalistów przygotowała dla 8-klasistów 40 darmowych lekcji "na żywo" na YouTube , aby pomóc im uporządkować wiedzę ze szkoły podstawowej.
Dzięki tym zajęciom uczniowie i uczennice przejdą przez egzamin z mniejszym stresem. Powtórzona wiedza ułatwi też edukację w szkole ponadpodstawowej.
Zapis każdej lekcji będzie dostępny za darmo na kanale YouTube.
Całą rozpiskę zajęć znajdziecie na stworzonej własnoręcznie przez autorów stronie:
Lekcje będą odbywać się na żywo na YouTube na kanale: https://www.youtube.com/channel/UCLWdyVgG3eykpcKB09xDKDg
Będzie tam:
- 10 lekcji z matematyki,
- 10 z języka polskiego,
- 5 z języka angielskiego,
- 5 z praktycznych technik na ostatniej prostej (budowanie nawyków, stawianie i osiąganie celów, koncentracja i metody uczenia się oraz radzenie sobie ze stresem)
- bonusowo: 10 filmów z metod efektywnego uczenia się.
Lekcje startują 28 lutego.
O wszystkich lekcjach bieżące informacje będą pojawiały się w wypisanych poniżej miejscach:
- grupa dla uczniów i nauczycieli dedykowana powtórkom dla 8-klasistów: https://www.facebook.com/groups/642870256853103
- grupa dla nauczycieli i rodziców “Przyjaciele timszel”:
https://www.facebook.com/groups/timszel
- Kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCLWdyVgG3eykpcKB09xDKDg
- Instagram:
Aktualnie na stronie
przebywa 10 osób