Jubileusz 100 - lecia naszej SZKOŁY

Drogi Absolwencie!

Udało Ci się spełnić marzenia?
Zrealizowałeś choć część życiowych planów?

Napisz o tym do nas i daj nadzieję innym – naszym uczniom oraz absolwentom, którzy nadal są w drodze po marzenia. Opowiedz o szkołach, studiach, kursach, jakie ukończyłeś oraz tym, czym się zajmujesz teraz i jakie masz jeszcze plany na przyszłość.

Kontakt – wicedyrektor@spkwilcz.pl

*******************

W związku z Jubileuszem 100-lecia naszej Szkoły Podstawowej, zwracamy się z prośbą do wszystkich Osób, które są w posiadaniu ciekawych dokumentów archiwalnych w postaci zdjęć, kronik oraz materiałów filmowych.

Jeśli zechcecie Państwo nam pomóc i podzielić się z nami historią naszej szkoły, to prosimy o dostarczenie powyższych materiałów do sekretariatu szkoły (w formie papierowej, na nośnikach elektronicznych lub przesłane na adres szkoły). Każdy przyniesiony materiał będzie podlegał ewidencji, skopiowaniu lub wypożyczeniu-na warunkach wzajemnie ustalonych.

Z góry dziękujemy za wsparcie

naszych przygotowań i wszelką pomoc !

********************

FOTORELACJA Z OBCHODÓW 100-LECIA SZKOŁY